• gallery-item

  bayan lazer epilasyon

 • gallery-item

  lazer epilasyon

 

Bursa Nilüfer Lazer Epilasyon Kadın

Lazer epilasyon günümüzde bir çok insan tarafından tercih edilen bir epilasyon yöntemidir. Geçmişten günümüze binlerce kadının istenmeyen tüylerle savaşmasının en büyük yardımcısı olan lazer epilasyon cilt sağlığı açısından da yararlı bir yöntemdir. Sizler de istenmeyen tüylere karşı önlem almak ve kurtulmak istiyor ve Nilüfer bayan lazer epilasyon hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübemizi bayan uzman personelimiz eşliğinde sizlerle paylaşmaya hazırız. Dilerseniz şimdi kısaca Lazer Epilasyon hakkında bir takım bilgileri sizlere aktaralım.

Lazer Epilasyon Türleri Nelerdir;

Lazer epilasyonun bir çok çeşiti vardır ancak en popüler olanları Buz Lazer ve Diode Lazer Epilasyondur.

 • Buz Lazer;

İstenmeyen tüylerden ağrısız , acısız ve etkili bir şekilde kurtulma yöntemidir. Lazer epilasyon uygulamalarının en hafif hissedilen çeşidi olan buz lazer ile Bursa Nilüfer Lazer Epilasyon dendiğinde kendini ispatlamış ekipman ve ekip arkadaşlarımız eşliğinde temiz ve pürüzsüz bir cilde ulaşmak için doğru yerdesiniz.

 • Buz Lazer Epilasyon Nedir ?

buz lazer epilasyonu uygulamasında 810 NM dalga boyu ile uygulanan diode lazer teknolojisidir. İleri düzey bir soğutucu mekanizmaya sahip olan Buz Lazer soğuk olduğundan dolayı herhangi bir acı veya ağrı yapmaksızın daha etkili bir yöntemdir. Dört mevsim boyunca uygulanabilen buz lazer epilasyonu koyu tenlerde dahi ten rengini algılayarak tenin rengine göre atışlarını kendisi ayarladığından dolayı , koyu tenlerde bile etkili sonuçlar ortaya sermektedir. Eski nesil lazer epilasyon teknolojilerinde açık renkli yüz tüylerinde yeterli etki alınamazken buz lazerle bu etkinin alınma oranı hem daha ağrısız hemde daha yüksektir.

 • Lazer Epilasyon Etki Süresi Nedir ?

Buz lazer işlemi bir çok kişi için 45 gün aralıklarla 6-8 seans arasında olumlu sonuçlara ulaşmak mümkündür. Araştırmalara göre ise  Buz Lazer işlemi ile pürüzsüz bir cilde ulaşmak için yaklaşık 35 dakika süren 6 seans yeterlidir.

 • Buz Lazer Ağrılı Mıdır ?

Buz lazer işlemi diğer lazer epilasyon yöntemlerinin yanı sıra hiçbir şekilde ağrı olmaksızın işlemin sürmesidir. Bu açıdan diğer lazer epilasyon işlemlerinden oldukça üstündür. En hassas bölgelerde dahi ağrı eşiği çok düşük olan müşterilerimizde hiçbir rahatsızlığa yol açmamıştır. Bursa Nilüfer Lazer Epilasyon konusunda daha falza bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

 

 • Lazer Epilasyon Nedir ;

Lazer epilasyon 1 saniyede 10 lazer ışını atışı yaparak kıl köklerinin işlevini kaybetmesini sağlayan bir epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyon diğer lazer epilasyon yöntemlerine oranla melanin emilimi daha az olduğundan yüz bölgesindeki tüylerde dahi etkili bir yöntem olmaktadır.

 • Bursa Nilüfer Kadın Lazer Epilasyon Fiyatları;

Lazer epilasyon fiyatları uygulanan bölgeden bölgeye ve seans sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanı sıra talep edilen epilasyon türü de fiyat üzerine etkili olup, dolayısıyla fiyat teklifi al bölümümüzden hizmetinizin özelliklerini belirterek bizden fiyat alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi fiyat alırken, merdiven altı diye tabir edilen yerlerden uzak durmalarını, gerekli yetkinlik belgelerine sahip ve hijyenik koşullarda sizlere hizmet sunan firmalarla kıyaslarken tüm bunları da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. Ekonomik, uygun fiyatlı ve alternatif ödeme planları içeren fiyat tekliflerimizi öğrenmek ve epilasyon bölümümüzün kalitesini görmeniz için sizleri en kısa sürede merkezimize bekliyoruz.

 • Lazer Epilasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler;

-Lazer epilasyon uygulaması uygulanmadan 4 hafta öncesine kadar kıl köklerine etki edebilecek herhangi bir işlem uygulanmamalıdır. (Tüy Dökücü Kremler, Ağda , Epilatör, Cımbız vb.)

-Lazer epilasyon işlemini uygulamak için en uygun zaman kişinin kendi ten rengine sahip olduğu zamandır. Ondan dolayı lazer uygulamasını uygulamadan önce ortalama olarak 1 ay güneşten uzat durulması önerilir.

-Cildin sağlıklı ve ve cildde her hangi bir soyulma olmaması gerekmektedir. Ondan dolayı lazer epilasyon uygulaması öncesi cildi tahriş edecek herhangi bir krem ve türevleri kullanılmamalıdır.

-Herhangi bir kronik veya cilt hastalığınız bulunmaktaysa dikkat etmeniz ve mutlaka uzmanınıza bildirmeniz gerekmektedir.

-Lazer epilasyon tamamen beyaz saçı olan insanlarda ,  sedef hastalarında , kalp pili olanlarda , ayva tüyü olanlarda , hamilelerde ve bir takm önemli yan etkileri olan sivilce ilacı kullanan kişilere önerilmemekte. Bu rahatsızlıkları bulunduranların kesinlikle uzmanına bildirmesi ve danışması gerekmektedir.

 • Lazer Epilasyon Etkisi ;

-Bursa nilüfer lazer epilasyon etkisi kişiden kişiye değişmektedir. 30 ila 45 gün aralıklarla uygulanan seanslarımızın genellikle 4. Seansından sonra gözle görülür ve etkili bir azalma meydana gelmektedir.

 • Lazer Epilasyon Yorumları ;

-Bursa nilüfer kadın lazer epilasyon işleminde şimdiye kadar bini aşkın mutlu müşteriye sahibiz. Bu karavana katılmak için bize ulaşmanız yeterli.

Erkek Lazer Epilasyon için tıklayınız.

Lazer epilasyon için adreslerimiz ;

Ataevler Mah. Belde Sk. Umutkent Sitesi M Blok Nilüfer/Bursa (Renoult Mais arkası)

Baruthane, T.M, 1. Kırca Ali Sk. 209/2  Yıldırım/Bursa