BURSA NİLÜFER G5 BÖLGESEL ZAFIYLAMA MASAJI

  • G5 NEDİR ?

Bursa G5 masajı geçmişten bu güne selülit tedavisinde kullanılan bir yöntemdir. Yüksek hızda titreşim ve iterek sıkıştırma yöntemleri ile vücutta bulunan fazla yağların ve selülitli bölgelerin tedavisinde kullanılır. G5 masajının her cilt türüne uygun başlığı bulunduğundan dolayı herkeste uygulana bilen bir tedavi yöntemidir.

G5 masajı uygulanan bölgelerde yan ürünlerle birlikte(bitkisel yağlar, zayıflama ürünleri vb.) çok etkili ve kesin sonuçlar elde edilir. G5 masajı ciltte veya kaslarda gerginleşmiş bölgelerde, spazmlarda, spor ve ağır çalışma sonrası oluşan laktik asidin ve ödemlerin atılmasında önemli rol oynar. Uyguladığı ritmik masaj sayesinde kan dolaşımını hızlandırır, cildi yeniler ve yaşlılık izlerini azaltır.

G5 tedavisi bölgesel zayıflamada hızla yaygınlaşan bir işlemdir. Kan dolaşımını hızlandırır, damarları açar ve vücudu toplar. Özellikle aktif jimnastik öncesi vücudun ısınması için uygulanabilir ve spor ile çok daha kesin ve mükemmel etkiler gözlemlenebilmektedir.

  • G5 MASAJI FAYDALARI NELERDİR?

Bölgesel dolaşımı düzenleyen G5 masajı rahatlama sağlar, ağrıları giderir, cildi sıklaştırır, yağların yakılmasını ve bölgesel zayıflamayı sağlayarak toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Bunun sayesinde zihinsel ve bedensel streside azaltmaktadır. G5 masajı kas ve eklemlerin hareket kabiliyetini arttırır , selüliti azaltır.

  • G5 BÖLGESEL ZAYIFLAMA ETKİ SÜRESİ NEDİR?

G5 masajı kişilerin vücutlarının değerlendirilmesinin ardından uzmanlar tarafından seans sayısı ve uzunluğu belirlenmektedir. Ortalama olarak 5-10 seans aralığı gözlemlenirken ortalama seans süreleri 20 dakikadır.

  • G5 MASAJI HANGİ BÖLGELERE UYGULANMAKTADIR?

G5 masajı, vücutta her bölgede uygulanabilen bir işlemdir. Ancak yaygın olarak uygulama alanları kalça, popo ve üst bacak bölgelerinde yaygın olarak fazla yağ bulunduğundan dolayı bu bölgeler tercih edilmektedir.

  • G5 BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI AĞRILIMIDIR?

G5 masajı kişiden kişiye ve bölgeden bölgeye hissedilme oranları değişiklik göstermektedir. Ancak genel olarak ağrı eşiği düşük olan kişilerde dahi büyük oranda ağrılara ve sancıya yol açmamıştır.

  • G5 BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJINDA DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

G5 bölgesel zayıflama masajında en dikkat edilmesi gereken husus merdiven altı diye tabir edilen yerlerde alanında uzmanlaşmamış kişiler tarafından uygulanmasıdır. Bunun nedeni ise yüksek hızla uygulanan titreşimlerin yağlarınızı kırarken aynı zamanda bir takım cilt ve kas problemlerinide eşliğinde getirebilmesidir. Bundan dolayı alanında uzman ve kaliteli ürün kullanan yerlerde yaptırmanız son derece önemlidir.

  • BURSA NİLÜFER G5 BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI MÜŞTERİ YORUMLARI

Bu güne kadar 100 ü aşkın müşterimizde olumlu ve net sonuçlar almış bulunmaktayız. Bizler için sizlerin sağlığı ve memnuniyeti ön planda olduğundan dolayı diğer hizmetlerimiz gibi G5 bölgesel zayıflama masajı uygulamasında büyük bir titizlik ve yılların verdiği uzmanlıkla yapmaktayız.

  • BURSA NİLÜFER G5 BÖLGESEL ZAYIFLAMA MASAJI FİYATLARI

Bursa Nilüfer G5 Bölgesel Zayıflama Masajı fiyatları uzman ekip, uygulanan G5 masajı makinesinin kalitesi ve lokasyona göre değişiklik göstermektedir. Bizlerden en uygun G5 bölgesel zayıflama masajı fiyat teklifini almak için G5 masajı fiyat hesaplama motorumuzdan ulaşabilir, şubelerimize gelebilir ya da telefon ile ulaşabilirsiniz.

Cilt Bakımı için tıklayınız.

Sizlere en yakın G5 bölgesel zayıflama masajı hizmetini sunan şubelerimiz

Ataevler Mah. Belde Sk. Umutkent Sitesi M blok (Renault Mais Arkası)     Nilüfer/Bursa

Baruthane Mah. T.M. Ali Cad. 209/2     Yıldırım/Bursa